Neden Dakkasinda.com?

 

Özel Tasarım Gelinlik ve Abiye Modelleri En Uygun Fiyat Garantisiyle

Geleneksel satış kanallarında olduğu gibi sayısız aracı yerine internetten doğrudan satış yapabildiğimiz için aynı ürünü çok daha uygun fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz. 

Ürün siparişinden itibaren bir hafta içinde aynı ürünü daha uygun fiyata başka bir yerde bulursanız aradaki farkı iade ediyoruz.

Sadece En Şık Modeller En Kaliteli Kumaşlar

Online satış mağazamızda gördüğünüz her abiye ve gelinlik alanlarında usta işçilerimiz tarafından özenle hazırlanıyor. Sadece birinci sınıf abiye ve gelinlik üreticileri ile çalışıyoruz.

Resimler Temsili Değil Gerçek

Sitemizde yer alan fotoğraflar kendi çekimlerimiz veya ürünü tedarik ettiğimiz üreticilerden aldığımız resimlerdir. Temsili fotoğraflarla çalışmıyoruz.  Diğer bir çok internet sayfasında temsili fotoğraf kullanılır, karşınıza gerçekte ne çıkacağı biraz şansınıza kalmıştır.

Kişiye Özel Dikim - Haute Couture

Hazır gelinlik ve abiyelerimiz olduğu gibi kişiye özel(haute couture) dikim de yapıyoruz. Zaten gelinlik satışlarımızın çoğu gelinlerin istek ve ölçülerine göre yapılıyor. Dilediğiniz kumaş ve danteli kullanarak üretim yapabiliyoruz.